بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار


اگر تاکنون مقالات سایت پنجره دوجداره را مطالعه کرده باشید، حتما برایتان جالب است که بدانید پنجره دوجداره چطور ساخته می شود. با ما همراه باشید تا فرایند ساخت پنجره دوجداره را با هم بررسی کنیم.

فرآیند ساخت پنجره UPVC :پنجره upvc از برش های پروفیل ساخته می شود که به شکل پنجره کنار یکدیگر متصل می شوند. این پروفیل ها از تحت فشار قرار دادن PVC گداخته ساخته می شود. ماده به دست آمده تقریبا بلافاصله پس از اینکه سرد شد از طول بریده می شود. مسطح بودن، چهارگوش بودن و صاف بودن پروفیل توسط ویژگی های طراحی پروفیل و استفاده از ابزار مخصوص حفظ می شود.

سپس پنجره دوجداره از قطعات پروفیلی ساخته می شوند که در اندازه های صحیح بریده شده اند. این قطعات پروفیل با جوشکاری ذوبی یا اتصالات T شکل به یکدیگر متصل می شوند. بخش های تقویت کننده استیل یا آلومینیوم درون پروفیل UPVC جایگذاری می شود تا استحکام مورد نیاز فراهم شود.

افزودنی ها و تثبیت کننده ها

پنجره دوجداره UPVC اساسا بر پایه پرووینیل کلراید پلیمر ساخته می شود و به منظور اینکه این مواد برای استفاده به عنوان پنجره مناسب شوند، تعدادی افزودنی و تثبیت کننده مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این افزودنی های گرمایش مخصوص و تثبیت کننده های UV (فرابنفش)، قسمت ضروری و مهم فرمولاسیون PVC برای ساخت پنجره دوجداره UPVC می باشند.

انتخاب تثبیت کننده بیش از همه به پرداخت نهایی بستگی دارد و دلایل فنی مهمی برای این موضوع وجود دارد که چرا از تثبیت کننده های مخصوصی برای استفاده در پرداخت ها و پنجره های دوجداره مخصوصی به کار می رود. اغلب تثبیت کننده ها دارای اجزای سازنده فلزی به همراه ترکیبات آلی مختلف می باشند و هیچگاه از عنصر خالص فلزات استفاده نمی شود. انواع مختلفی از نمک ها و صابون های فلزی برای استفاده به عنوان تثبیت کننده های پنجره دوجداره PVC به کار می رود.
منبع:

http://parsrollpayar.com/portfolio-item/%d9%81%d8%b1%d8%a2%db%8c%d9%86%d8%af-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%be%d9%86%d8%ac%d8%b1%d9%87-%d8%af%d9%88%d8%ac%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-upvc/
برچسب ها : ساخت پنجره یو پی وی سی، ساخت پنجره upvc، پنجره upvc، پنجره یو پی وی سی،
تعداد بازدیدها : 4
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر