بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار


یکی از موارد اصلی که باید بدان اندیشید درنظر گرفتن ان چیزی است که شما واقعا باید با توجه به پنجره های جدیدتان خریداری نمایید زیرا مواردی بطور جداگانه وجود دارند که بهایشان می توانند هزینه های شما را نسبتا بالا ببرند.

پنجره upvc تک جداره، دوجداره یا سه جداره بودن-موارد پنجره تک جداره برای درهای بیرونی مناسب نیستند. موارد پنجره سه جداره ممکن است عالی به نظر برسند اما شاید از نظر مالی گزینه چندان به صرفه ای برای شما نباشد.
شیشه اطمینان- واحدهای پنجره دوجداره می توانند با مقداری هزینه آبداده یا متراکم و متورق شوند.
لعاب کارامد انرژی- بغیر از پوشش ها و اندودهای خاص مانند شیشه low-e ،می توانید مرکز شیشه پنجره را مجددا با یک گاز بی اثر همانند آرگون با هزینه ای بیشتر تهیه کنید.
فاصله عایق بندی برای واحدهای لعاب شیشه دار مهروموم شده- فاصله بین دو قاب شیشه در یک واحد پنجره upvc مهروموم شده می تواند متغیر بوده و گستره ای از 5 میلیمتر تا حدود 21 میلیمتر را شامل میشود.اگر مایل به داشتن فاصله بیشتری باشید، انتظار پرداخت هزینه اضافه تری را نیز باید داشته باشید.
پرداخت کاری رنگی یا رنگ چوب-برخی پرداخت کاری های رنگی یا رنگ چوبی میتواند از ده درصد تا 25 درصد به هزینه ها اضافه کند.
برش های اغازین- برخی از نصب کنندگان پنجره ها، هزینه اضافه تری بابت ایجاد جایگاه یک پنجره مطالبه می کنند.
مبلمان- قفل ها و دستگیره های تخصصی می تواند هزینه بیشتر اضافه شده ای نسبت به نرخ مدنظر شما موجب شود.
بهره وری انرژی- ++A بالاترین رتبه بندی انرژی محسوب می شود اما می تواند قیمت بیشتری را نیز به همراه داشته باشد.
نصب کنندگان ملی یا محلی- شما ممکن است احساس راحتی بیشتری هنگام سروکار داشتن با “نامهای بزرگ” داشته باشید، اما شرکت های محلی معتبر بسیاری با محصولات فوق العاده و قیمت های کمتری وجود دارند. بررسی تعدادی از انها ایده مناسبی میتواند باشد.
زمانبندی-اگر زمان اوج کاری سالانه نصب کنندگان بوده و دفتر سفارشات انها پر گشته است، شما ممکن است دریابید که انها تخفیف های مناسبی در زمان سفارشتان ارائه نمی کنند. آیا شما می توانید اندکی بیشتر برای ساخت و نصب پنجره هایتان منتظر بمانید؟

در این بخش تمام موارد کلیدی که ممکن است برای خریدار مهم باشد و باید در نظر گرفته شود گفته شده است. امید است با توجه به این اطلاعات دقت بیشتری در انتخاب پنجره دوجداره یا دیگر پنجره های خود داشته باشید و جالب است بدانید که در نظر گرفتن این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا هزینه به صرفه تری را برای پنجره دوجداره خانه خود پرداخت کنید.
منبع:

http://parsrollpayar.com/portfolio-item/%d9%88%db%8c%da%98%da%af%db%8c-%d9%be%d9%86%d8%ac%d8%b1%d9%87-%d8%af%d9%88%d8%ac%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%b1-%d9%be%d9%86%d8%ac%d8%b1%d9%87-%d8%ac%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%af/
برچسب ها : ویژگی پنجره یو پی وی سی، ویژگی پنجره upvc، پنجره دوجداره upvc، پنجره upvc،
تعداد بازدیدها : 5
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر