بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار

با توجه به گستردگی انواع پنجره های یو پی وی سی و شرکت های ارائه دهنده این محصول و قیمت های مختلفی که توسط این شرکت ها ارائه می گردد، این ضرورت پیش آمد تا در نوشته ای کوتاه گذری داشته باشیم بر عوامل تأثیرگذار بر قیمت پنجره های یو پی وی سی، به امید آنکه توانسته باشیم مصرف کنندگان عزیز را در انتخاب پنجره دوجداره یو پی وی سی کاملاً عایق و با قیمتی مناسب راهنمایی کرده باشیم.


عوامل تأثیر گذار بر قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی:

۱. نوع پروفیل یو پی وی سی
۲. نوع یراق آلات مصرفی
۳. نحوه تولید
۴. نحوه نصب
۵. نوع شیشه دوجداره مصرفی
در ذیل به اختصار به توضیح هر یک می پردازیم:
۱. نوع پروفیل یو پی وی سی مصرفی:

پروفیل یو پی وی سی که برای پنجره خود انتخاب می نمایید باید جهت شرایط آب و هوایی ایران ساخته شده باشد و استانداردهای مربوطه که یکی از معتبرترین آنها استاندارد RAL آلمان می باشد، را داشته باشد و در برابر تابش نور خورشید تغییر رنگ و یا ترک خوردگی در سطح آن ایجاد نگردد.

قیمت پروفیل یو پی وی سی با توجه به نوع گالوانیزه داخلی و لاستیک آبندی برحسب مترطول محاسبه می گردد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به مقالات ˝استانداردهای پروفیل یو پی وی سی˝ و ˝تولید پروفیل یو پی وی سی با کیفیت˝ مراجعه فرمایید.
۲. نوع یراق آلات مصرفی:
پس از پروفیل بیشترین عاملی که در قیمت مؤثر می باشد، انتخاب نوع یراق می باشد، که مصرف کننده عزیز با توجه به نیاز خود از انواع مدلهای بازشو، نوع یراق آلات خود را انتخاب می نماید.

پیشنهاد شرکت فاراد در یراق آلات آلمانی ROTO و یراق آلات ترک VHS می باشد که کارکرد بسیار عالی را در پنجره های یو پی وی سی از خود نشان داده اند. قیمت یراق آلات براساس نوع بازشو و ارتفاع و عرض آن متغییر می باشد و از دستی ۱۵،۰۰۰ تومان تا ۱،۸۰۰،۰۰۰ تومات متغییر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به مقالات ˝تأثیر یراق در پنجره دوجداره˝ و ˝چگونه یک پنجره مناسب انتخاب کنیم˝ مراجعه فرمایید.
عوامل تأثیر گذار بر قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی: 1. نوع پروفیل یو پی وی سی 2. نوع یراق آلات مصرفی 3. نحوه تولید 4. نحوه نصب 5. نوع شیشه دوجداره مصرفی
۳. تاثیر نحوه تولید بر قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی:

حال پس از آنکه شما بهترین مواد اولیه را انتخاب کردید باید آن را به یک تولیدکننده توانا بسپارید تا بتواند یک پنجره دوجداره یو پی وی سی کاملاً عایق را تولید کند.

عوامل مهمی که در تولید پنجره قابل ذکر است، نوع گالوانیزه داخلی پروفیل یو پی وی سی می باشد که باید با ضخامت ۱.۵ یا ۱.۲۵ به طور U شکل داخل پروفیل به صورت یکپارچه وجود داشته باشد و همچنین نوع لاستیک آبندی و هوابندی که حتماً باید در انتخاب آن دقت کرد.

با توجه به اینکه پنجره شما توسط چه نوع ماشین آلاتی تولید می گردد و در چه شرایطی، قیمت تولید آن متغیر می باشد. از نکات مهم باید به بررسی کیفیت جوشها در کنج ها و تمیزی آنها پرداخت و سپس گالوانیزه و لاستیک های آبندی و هوابندی.
۴. تاثیر نحوه نصب بر قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی:

از دیگر عوامل اثر گذار بر قیمت کل پنجره دوجداره یو پی وی سی نوع نصب می باشد.

شما بهترین مواد اولیه را انتخاب کردید، بهترین تولیدکننده را انتخاب کردید حال باید نصب پنجره شما به صورت کاملاً استاندارد نصب گردد تا پنجره شما کاملاً عایق حرارت و صوت باشد اگر بهترین پنجره را انتخاب کنید اما نصب آن به صورت غیر استاندارد صورت پذیرد پنجره شما هرگز انتظارات شما را برآورده نخواهد کرد.

جهت آگاهی از استانداردهای نصب پنجره های دوجداره یو پی وی سی می توانید به مقاله ˝شیوه صحیح نصب پنجره˝ مراجعه فرمایید.

۵. تاثیر نوع شیشه دوجداره مصرفی بر قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی:

با توجه به اینکه ۸۰% پنجره شما را شیشه در بر می گیرید پس در انتخاب نوع شیشه باید دقت فراوانی صورت گیرد، قیمت پنجره شما با انتخاب نوع شیشه تغییر خواهد کرد.

به طور مثال شیشه های دوجداره صنعتی هر مترمربع A تومان می باشد و شیشه های دوجداره کارگاهی که تنها ۲ جدار شیشه می باشد، هر مترمربع B تومان شیشه های دوجداره باید تماماً به صورت صنعتی تولید شده باشد و عایق بندی آنها طوری انجام پذیرد که گاز آرگون تزریق شده هرگز از آن خارج نگردد.

شیشه نقش بسیار مهمی را در کاهش آلودگی های صوتی تا میزان ۸۰% را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به قیمت محصولات شرکت فاراد پنجره در ارتباط با شیشه های دوجداره مراجعه فرمایید.

منبع:

http://www.faradwin.com/%d8%b9%d9%88%d8%a7%d9%85%d9%84-%d8%aa%d8%a3%d8%ab%db%8c%d8%b1-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%b1-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%be%d9%86%d8%ac%d8%b1%d9%87-%d8%af%d9%88%d8%ac%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87/
برچسب ها : قیمت پنجره یو پی وی سی، قیمت پنجره upvc، عوامل قیمت یو پی وی سی، عوامل قیمت upvc، پنجره upvc،
تعداد بازدیدها : 3
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر