بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار

نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی

درب و پنجره upvc با آمدن خود تغییراتی اساسی در زمینه تولید درب و پنجره ایجاد کرد. البته در تولید این پنجره ها باید از مواد اولیه با کیفیت استفاده کرد و اصول فنی مورد نظر را رعایت کرد تا بتوان محصولی با کیفیت تولید کرد.

شرکت ما این اطمینان را به شما می دهد که در تولید انواع درب و پنجره یو پی وی سی از مواد اولیه مرغوب و اصول استاندار استفاده کرده و در این زمینه خدماتی عالی را به شما ارائه خواهد داد.


البته باید توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین مراحلی که در تولیدو نصب پنجره دوجداره upvc وجود دارد نصب پنجره یو پی وی سی است.

نصاب پنجره دو جداره میبایست با بالاترین دقت، پنجره ها را در محل از پیش تعیین شده و آماده سازی شده، نصب نماید. مشتریان بایستی در انتخاب تیم تولید و نصب درب و پنجره دقت نمایند. سهل انگاری


در نصب و تولید، خطرات بالایی داشته است که در مواردی بدلیل نصب ضعیف، پنجره از محل خود جدا و سقوط کرده و در نهایت موجب آسیب شده است.
در پروسه نصب پنجره دو جداره upvc ، استفاده از سیلیکون یو پی وی سی فقط برای درزهایی است که پس از فیکس شدن قاب های پنجره در محل همچنان باقی مانده است که در حد ۲ یا نهایتا ۳ میلیمتر آن هم بصورت ممتد نباشد، تعبیه شده است. در ابعاد گیری اولیه پنجره دو جداره، بایستی از کل قاب در حدود ۲ یا ۳ میلیمتر کمتر محاسبه گردد تا قابها را بتوان در محل جای داد و اختلافات حاصل از ناشاقولی دیوار و چهارچوب است که بایستی با پی وی سی پر شود و حال آنکه برخی از نصاب ها چسب یو پی وی سی را متریال نگه دارنده قاب بشمار می آورند.


بهتر است بدانید که تقریبا نصف کیفیت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به نصب آن بستگی دارد. به همین دلیل توصیه می شود نصب آن را به متخصصین سپرده و خیال خود را از این بابت راحت کنید.


شاید بتوان گفت بیش از ۵۰ % کیفیت پنجره دو جداره upvc در نصب تامین می گردد، لذا داشتن تیم متخصص و متعهد در نصب این محصول، بسیار حیاتی است .

در بسیاری از موارد، پنجره دو جداره در محل هایی استفاده می شود که در این محل ها، ساکن هستند و یا فعالیت حرفه ای جاریست که در این موارد اهمیت برچیدن بی خطر و بدون ایجاد کمترین گرد و غبار


اهمیت مضاعف پیدا میکند. چرا که یکی از قابلیت های تبلیغی پنجره دو جداره upvc این است که مشتری بتواند بدون اینکه محل را تخلیه و ترک کند، پنجره های قدیمی خود را تعویض نماید.


شما می توانید با تماس با سیجاندژ بهترین خدمات را در تولید و نصب درب و پنجره یو پی وی سی از ما انتظار داشته باشید.


منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
برچسب ها : upvc، پنجره upvc، پنجره upvc ضد سرقت، پنجره یو پی وی سی، چند نکته مهم در نصب پنجره upvc، سیجاندژ، نصب پنجره upvc، نگهداری از پنجره upvc،
تعداد بازدیدها : 10
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر