بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار
یراق آلات پنجره upvc فولکس واگنی
پنجره upvc در مدل های مختلف تولید می شود وهر فرد با توجه به نیاز خود می تواند پنجره مورد نظر خود را انتخاب کند. در این مقاله قصد داریم یراق آلات پنجره فولکس واگنی upvc را بررسی کنیم.
پنجره فولکس واگنی در واقع جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی است. این پنجره های مزایای ویژه ای دارند. این پنجره ها ی دوجداره upvc همچنین در برابر صدا و گرد و غبار عایق هستند و در صرفه جویی انرژی نقش مهمی دارند.
یراق آلات بکاربرده شده در این پنجره ها از انواع دیگر درب و پنجره گران تر می باشند.

مهمترین خصوصیات پنجره فولکس واگنی
در پنجره های فولکس واگنی سیستم بازشوی پنجره به صورت ریلی و مانند ماشین های فولکس واگن می باشد. پنجره upvc فولکس واگنی تا زاویه 45 درجه باز می شوند و در هنگام باز شدن فضا را اشغال نمی کنند.


انواع پنجره فولکس واگنی
• اتومات
• نیمه اتومات
• معمولی

استفاده از این نوع پنجره ها بیشتر در مواردی مناسب است که در ساخت پنجره ابعاد عرض و ارتفاع بازشو آن بزرگتر از حد معمول باشد.
بازویی و چرخ ها دو جزء از قطعات موجود در یراق آلات پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی هستند که طراحی آنها مهمترین نقش را در دوام و روانی مکانیزم بازشو دارند.

شرکت سیجاندژ تولید کننده انواع درب و پنجره upvc است. شما می توانید با توجه به نیاز خود پنجره مورد نظرتان را انتخاب کنید.
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.برچسب ها : بررسی یراق آلات پنجره های فولکس، پنجره upvc، پنجره upvc ضد سرقت، پنجره یو پی وی سی، سیجاندژ، مزایای پنجره upvc، نگهداری از پنجره upvc، یراق آلات پنجره upvc فولکس واگن، یراق آلات پنجره فولکس واگنی،
تعداد بازدیدها : 8
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر