بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار
انتخاب یراق آلات مناسب پنجره UPVC
پنجره UPVC پنجره دوجداره کامل و پر مزایایی است و توانسته در مدت زمانی کوتاه جای پنجره های قدیمی را گرفته و به خوبی نیازهای افراد را برطرف کند.
یراق آلات پنجره یو پی وی سی نقش مهمی در کارایی و بهره وری آن دارد. به همین منظور دقت در انتخاب یراق آلات پنجره دوجداره UPVC امری ضروری است و باید مورد توجه قرار گیرد.
توجه داشه باشید که یراق آلات پنجره دوجداره UPVC باید با آلیاژ مرغوب ساخته شود تا به مرور دچار فرسودگی و شکست نشود. در صورت استفاده از یراق آلات نا مرغوب در پنجره های UPVC خواهید دید که رزوه های پیچ دستگیره ضعیف می شود وبعد از نصب دستگیره شکسته می شود و دندانه های پیچ هرز می گردد.

روکش اسپانیولت ها
این نیز یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. این روکش باید استاندارد باشد و در برابر تست آب و نمک 300 ساعت مقاومت داشته باشد که در مناطق مرطوب دچار فرسودگی و خوردگی نشود.

دستگیره
در انتخاب دستگیره ها نیز باید نکاتی را مورد توجه قرار داد مانند:
• ارتفاع دستگیره
• وزن مناسب
• رنگ کاری چند لایه
• آلیاژ مرغوب
• پایه های پلاستیکی ضخیم
• شف چهار پهلوی مقاوم
• چرخ دنده های داخلی مرغوب

جلو قفل یا زاماک نیز از یراق آلات درب و پنجره یو پی وی سی استکه نقش مهمی در پنجره upvc دارد. اگر وزن این قطعه سبک باشد باعث ضعیف شدن و آسیب پذیر شدن آن می شود. اگر این قطعه مرغوب نباشد دچار شکنندگی و تغییر حالت می شود و پنجزه حالت استاندارد خود را از دست می دهد.

لولا نیز قطعه ی مهمی در پنجره تک حالته است که اگر مرغوب نباشد باعث می شود به مرور لولا ضعیف شود و تحمل وزن را نداشته باشد و پنجره دچار مشکل شود.
به هر حال باید از یراق آلات با کیفیت در ساخت درب و پنجره ی upvc استفاده کرد تا کیفیت پنجره حفظ شود و بهره وری مناسبی داشته باشد.

شرکت سیجاندژ تولید کننده انواع درب و پنجره upvc
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.برچسب ها : انتخاب یراق آلات مناسب پنجره UP، پنجره upvc، پنجره upvc ضد سرقت، پنجره دوجداره upvc، پنجره یو پی وی سی، سیجاندژ، نگهداری از پنجره upvc، یراق آلات پنجره upvc، یراق آلات مناسب پنجره UPVC،
تعداد بازدیدها : 3
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر