بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار
تنوع رنگ در پنجره upvc
پنجره upvc ویژگی ها و خصوصیات بارزی دارد که باعث می شود روز به روز بر محبوبیت آن افزوده شود و افراد در ساخت و سازهای خود از درب و پنجره دوجداره upvc استفاده کنند.
تنوع رنگ در درب و پنجره upvc یکی از مزایای بارزی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این پنجره ها با قابلیت رنگ آمیزی که دارند تمام سلیقه ها را پوشش می دهند.
تنوع رنگی پنجره دو جداره upvc این امکان را فراهم کرده است که به جای استفاده از پنجره های سنتی و قدیمی از پنجره های مدرن استفاده شود و علاوه بر زیبایی امنیت و آرامش نیز برقرار خواهد شد.

• رنگ آمیزی
گرچه UPVC در تمام طیف رنگی موجود است،گزینه های محبوب رنگ آمیزی آن رنگ چوب بلسان بنفش، چوب ماهون و بلوط طلایی می باشد.همه پنجره های رنگ شده از جمله رنگ های ذکر شده، دارای هزینه ای حدود ۴۰ درصد بیشتر از پنجره های سفید رنگ هستند.


• لمینت یا روکش کردن
رنگ پروفیل پایه UPVC برای روکش کردن معمولا قهوه ای است. در طول فرایند روکش کردن، UPVC با چند فویل بسیار نازک پوشش داده می شود. این فویل در برابر تاثیرات بیرونی، مانند ضربه و یا هوازدگی بسیار مقاوم است و می تواند عملا هر رنگ و طرحی را ایجاد کنند. در حالی که ورقه های تک رنگ و ورقه با طرح چوب، کاملا رایج هستند، پیدا کردن یک طرح گل، هر چند از لحاظ فنی امکانپذیر است، بعید می نماید.

سیجاندژ تولید کننده پنجره دوجداره upvc

برای انتخاب رنگ دلخواه پنجره upvc می توانید با سیجاندژ تماس بگیرید و در این خصوص از مشاوران ما راهنمایی گرفته و پنجره مورد نظرتان را انتخاب کنید.
نظرات خود را با ما در میان بگذارید.برچسب ها : upvc، پنجره upvc، پنجره upvc ضد سرقت، پنجره یو پی وی سی، تنوع رنگ در پنجره upvc، رنگ پنجره upvc، سیجاندژ، نگهداری از پنجره upvc،
تعداد بازدیدها : 7
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر