بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار
توری پنجره upvc
پنجره upvc به سرعت توانست جایگزین پنجره های قدیمی شود و مورد استقبال افراد قرار گیرد.استفاده از پنجره های دوجداره upvc بسیاری از مشکلات را رفع نمود و مزایای ویژه ی آن مورد توجه واقع شد.
اغلب افراد در ساعاتی از روز پنجره ها را باز می گذارند و با اینکار جریان هوا را ایجاد می کنند. اما برای جلوگیری از ورود حشرات بهتر است که بر روی پنجره upvc توری نصب شود.

هنگام نصب توری به قصد مبارزه با حشرات نباید چیزی را از قلم انداخت و از جمله مهمترین پنجره ها برای نصب توری پنجره های مربوط به سرویس بهداشتی و حمام می باشد. همانطور که توری باعث جلوگیری از ورود حشرات می شود جلوی خروج آنها را هم می گیرد.

جای پیچ ها در روی اسپانیولیت بسیار مهم است و بهتر است هر ۳۰ سانت یک پیج قرار گیرد. در سمت چرخ دنده بهتر است که پیچ ها به هم نزدیکتر بوده تا در اثر فشار دستگیره، اسپانیولیت از پروفیل جدا نشود.بهتر است مقدار روکش اسپانیولیت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را به مقدار ۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا درب و پنجره upvc در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود.

جنس توری های upvc
توری upvc از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس با فناوری نوین ساخته می شود که ضد گردوغبار می باشد و دید را به طور چشمگیری کاهش نمی دهند. نوع توری رولی یا پلیسه می باشد که در پشت فریم پنجره جمع شده فریم این توری نازک و هماهنگ با پنجره است.

توری های upvc ظاهر ساختمان را از حالت اولیه خارج نکرده،جلوی دید و نور را هم نمی گیرد. قاب توری های پنجره upvc یا با پروفیل upvc ساخته می شود که برای تقویت بیشتر،داخل پروفیل گالوانیزه استفاده می شود و یا از جنس آلومینیوم می باشد.که هماهنگ با رنگ پنجره ها رنگ می شوند.

منتظر نظرات شما در سیجاندژ هستیم.برچسب ها : upvc، پنجره upvc، پنجره upvc ضد سرقت، پنجره یو پی وی سی، توری پنجره upvc، توری پنجره دوجداره، توری پنجره های دوجداره upvc، سیجاندژ، نگهداری از پنجره upvc،
تعداد بازدیدها : 6
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر