بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار
توری مگنتیک
باز گذاشتن پنجره upvc برای برقرای جریان هوا باعث ورود حشرات می شود که ممکن است باعث آزار افراد شود. به همین منظور برای پنجره های دوجداره upvc توری هایی تولید می شود که می توانید با نصب این توری ها از ورود حشرات به داخل منزل خود جلوگیری کنید و با تعویض پنجره های قدیمی خود باعث امنیت در خانه ی خود شوید.
توری های پنجره upvc انواع مختلفی دارد که یکی از آنها توری مگنتیک است. در این مقاله ما توضیحی کوتاه در رابطه با این توری ها به شما خواهیم داد.

توری مگنتیک پنجره یو پی وی سی
این توری ها همانند توری پلیسه بوده ولی با این تفاوت که برای شستشوی توری پلیسه لازم است توری را حتما با بخارشوی شسته ولی توری مگنتیک را می توان به راحتی به صورت جمع شده جدا کرده و شستشو دهید.مزیت های توری مگنتیک
• عرضه در اندازه های مختلف
• نصب و مونتاژ سریع آن
• شستشوی آسان پنجره و توری و طراحی زیبا با توانایی جداسازی توری
• امکان خرابی کم این توری ها
• بسته شدن خودکار توری ها به سبب بکارگیری قفل مگنتی و کاربرد آسان
• فرسایش کم و کاملا به صرفه

سیجاندژ انواع پنجره دوجدارهupvc را نیزتولیدمی کند. شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود توری مناسب خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.برچسب ها : پنجره upvc، پنجره upvc ضد سرقت، پنجره یو پی وی سی، توری مگنتیک، توری مگنتیک پنجره upvc، توری مگنتیک پنجره یو پی وی سی، سیجاندژ، مزایای پنجره upvc، نگهداری از پنجره upvcپ،
تعداد بازدیدها : 3
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر