بررسی انواع پنجره upvc موجود در بازار

پروفیل گالوانیزه

از پروفیل گالوانیزه برای مقاوم سازی و تقویت درب و پنجره upvc استفاده می شود . با اینکار علاوه بر اینکه از هرز شدن پیچ ها و افتادگی بازشوی پنجره ها جلوگیری می شود، باعث افزایش مقاومت درب و پنجره ها نیز می شود.

پروفیل های گالوانیزه خواص بسیاری دارد که برخی از این مزایای را در این برای شما نام می بریم :


بالابردن استقامت آن ها در برابر فشار باد و فشارهای وارده از طرف ساختمان به درب و پنجره یکی از مزایای این پروفیل ها است. زیرا در ارتفاعات زیاد (در برج ها) نیروی باد بطور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و در طبقات پایین در اثر نشست ساختمان پنجره ها در معرض فشار بیشتری قرار می گیرند.
بهتر است بدانید که هر چقدر فشارهای وارده به پنجره بیشتر بوده و سطح پنجره بزرگتر باشد ضخامت پروفیل های گالوانیزه باید بیشتر شود؛ این ضخامت از ورق 1 میلیمتر شروع شده و برحسب مورد تا ضخامت 2 میلیمتر نیز می رسد. نوع معمول آن ضخامت 1.25 میلی متر است.


البته باید دقت کنید که از چه شرکتی درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی مورد نیاز خود را خریداری می کنید. زیرا نوع مواد بکار برده شده در ساخت پنجره ها نقش موثری در کیفیت آنها دارد.


شرکت سیجاندژ تولید کننده درب و پنجره upvc است که به شما کمک می کند بهترین نوع درب و پنجره را در کمترین زمان تحویل بگیرید.


همچنین قیمت های شرکت ما در مقابل دیگر شرکت ها با توجه به کیفیت محصولاتمان بسیار مناسب است.


اگر سوالی در این باره دارید می توانید به ما در میان بگذارد.
برچسب ها : پروفیل گالوانیزه، پنجره upvc، پنجره upvc ضد سرقت، پنجره دوجداره upvc، پنجره یو پی وی سی، سیجاندژ، موارد استفاده گالوانیزه در پروف، نگهداری از پنجره upvc،
تعداد بازدیدها : 8
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر